Welkom in Heerlen!

Heerlen

De stad die is uitgeroepen tot dé evenementenstad. De staatsmijnen hebben plaatsgemaakt voor grote zakelijke dienstverleners als APG en CBS, een gevarieerd winkelaanbod, horeca en de Smart Service Campus. Midden in het levendige winkelcentrum van Heerlen vind je ons kantoor dat wordt gerund door Maud en haar teamleden.

Maud van Moll - Wetzels

Maud van Moll - Wetzels

kantoormanager
m.wetzels@wiertz.com
045-5714580 / 06-15569405

LinkedIn

Frea Nijssen

Frea Nijssen

intercedente
f.nijssen@wiertz.com

LinkedIn

Juliëtte Walls

Juliëtte Walls

intercedente
j.walls@wiertz.com

LinkedIn

Meddy Goossens

Meddy Goossens

intercedente
m.goossens@wiertz.com

LinkedIn

Remy Volders

Remy Volders

intercedent
r.volders@wiertz.com

LinkedIn

Heerlen

Geleenstraat 40
6411 HS Heerlen

T. 045 5714580
E. heerlen@wiertz.com

Routebeschrijving