Welkom in Herzogenrath!

Herzogenrath

Deze kleine Duitse gemeente ligt net over de grens met Kerkrade. Ons kantoor ligt in het Eurode Business Center, het eerste grensoverschrijdende bedrijfsverzamelpand in Europa en letterlijk op de grens van Nederland en Duitsland. Het team van Ruud bestaat uit verschillende nationaliteiten en runt vanuit dit kantoor internationaal recruitment.

Ruud Verschuren

Ruud Verschuren

kantoormanager
r.verschuren@wiertz.com
045-5639230 / 06-33343007

LinkedIn

Nicole Bröcheler

Nicole Bröcheler

intercedente
n.brocheler@wiertz.com

LinkedIn

Julita Szrejder

Julita Szrejder

intercedente
j.szrejder@wiertz.com

LinkedIn

Monika Spronck

Monika Spronck

intercedente
m.spronck@wiertz.com

LinkedIn

Dirk-Jan Bok

Dirk-Jan Bok

intercedent
d.bok@wiertz.com

LinkedIn

Marc Schaefer

Marc Schaefer

intercedent
m.schaefer@wiertz.com

LinkedIn

Herzogenrath

Eurodepark 1-29
6461KB Kerkrade

T. 045 5639230
E. herzogenrath@wiertz.com

Routebeschrijving