Welkom in Kerkrade!

Kerkrade

De plek waar de wortels van Wiertz Personeelsdiensten liggen. Hier is het in 1997 allemaal begonnen. Kerkrade is natuurlijk bekend om de GaiaZoo, het Museumplein en de voetbalclub Roda JC. Maar het is ook de stad waar haast iedereen op straat de naam Wiertz Personeelsdiensten kent. Loop je over de Hoofdstraat, kom dan even binnen en maak kennis met het team van Nadine.

Nadine Drescher

Nadine Drescher

kantoormanager
n.drescher@wiertz.com
045-5670152 / 06-33330836

LinkedIn

Fleur Claessens

Fleur Claessens

intercedente
f.claessens@wiertz.com

LinkedIn

Jules Lempers

Jules Lempers

intercedent
j.lempers@wiertz.com

LinkedIn

Niklas Wiertz

Niklas Wiertz

junior intercedent
n.wiertz@wiertz.com

LinkedIn

Maud Paffen

Maud Paffen

intercedente
m.paffen@wiertz.com

LinkedIn

Kim Heerings

Kim Heerings

Intercedente Inhouse GaiaZOO
k.heerings@wiertz.com

LinkedIn

Kerkrade

Hoofdstraat 37A
6461 CM Kerkrade

T. 045 5670152
E. kerkrade@wiertz.com

Routebeschrijving