Welkom in Sittard!

Sittard

In 2000 verkozen tot de Groenste stad van Nederland. Het is de stad van Sabic en DSM en even verderop ligt VDL Nedcar. Maar het is ook de op een na oudste stad van Limburg met een historische binnenstad. Aan de rand van het centrum en om de hoek van het station ligt het mooie kantoor van Rob en zijn team.

Rob Schneider

Rob Schneider

kantoormanager
r.schneider@wiertz.com
046-4529450 / 06-38507999

LinkedIn

Marieke Henke

Marieke Henke

intercedente
m.henke@wiertz.com

LinkedIn

Rowan Kolker

Rowan Kolker

intercedent
r.kolker@wiertz.com

LinkedIn

Anoek Reuvers

Anoek Reuvers

intercedente
a.reuvers@wiertz.com

LinkedIn

Aleksandra Grabczewska

Aleksandra Grabczewska

intercedente
a.grabczewska@wiertz.com

LinkedIn

Melvin Senden

Melvin Senden

intercedent
m.senden@wiertz.com

LinkedIn

Sittard

Brugstraat 13
6131 AC Sittard

T. 046 4529450
E. sittard@wiertz.com

Routebeschrijving