Welkom in Venlo!

Venlo

Een stad met een internationaal karakter. Enerzijds door de vele (koop)toeristen die wekelijks de stad bezoeken, anderzijds door de internationale bedrijvigheid. Venlo is een bedrijvige stad met de meeste industriegebieden en bedrijventerreinen van Limburg. Aan de Maasboulevard, in ‘het brede huis van werk’ vind je ons regiokantoor dat we in 2016 hebben geopend. Het is ons kantoor met een eigen privé-terras. Een schitterende plek!

Chrissy Gorree

Chrissy Gorree

kantoormanager
c.gorree@wiertz.com
077-3525173 / 06-33343009

LinkedIn

Nicole Leenders- Onckels

Nicole Leenders- Onckels

kantoormanager
n.leenders@wiertz.com
077-3525173 / 06-33321997

LinkedIn

Krystyna Kirkiewicz

Krystyna Kirkiewicz

intercedente
k.kirkiewicz@wiertz.com

LinkedIn

Sabrina Sabik

Sabrina Sabik

intercedente
s.sabik@wiertz.com

LinkedIn

Daniela Krkoskova

Daniela Krkoskova

intercedente
d.krkoskova@wiertz.com

Wouter Knippenbergh

Wouter Knippenbergh

Intercedent
w.knippenbergh@wiertz.com

Erik Manders

Erik Manders

intercedent
e.manders@wiertz.com
077-3525173

LinkedIn

Venlo

Prinsessesingel 26
5911 HT Venlo

T. 077 3525173
E. venlo@wiertz.com

Routebeschrijving