Pracownik do uprawy warzyw

Venlo40 godzin(-y)11,- za każdy uur

Informacje o stanowisku pracy

Wiertz Company dla jednego ze swoich klientow z branzy przetworstwa spozywczego poszukuje zmotywowanych kandydatow do pracy przy przetworstwie i obrobce selera.

Chcesz pracowac w malej rodzinnej firmie, w zespolach 1-2 osobowych, w przyjaznej atmosferze gdzie wspolpracownicy scisle ze soba wspolpracuja i gdzie wysoki poziom jakosci w stosunku do klienta jest czyms naturlanym.
Jak wygladaja Twoje zadania i czym bedziesz sie zajmowal/a

  • Obróbka (mycie/plukanie) na linii produkcyjnej
  • Pakowanie w zadane opakowanie (skrzynie, pudelka lub tace)
  • Przygotowywanie i etykietowanie zamówien dla róznych klientów
  • Uporzadkowanie i posprzatanie obszaru przetwarzania na nastepny dzien

Wymagania

Czego wymagamy i jakich kandydatow poszukujemy

  • osob z dowiadczeniem w branzy przetworstwa spozywczego lub w branzy rolniczej
  • osob nie bojacych sie nowych wyzwan
  • osob gotowych do podjecia pracy w wymiarze 15-30 godzin tygodniowo
  • znajmosci jezyka holenderskiego lub angielskiego w stopiu komunikatywnym

Co oferujemy

  • wynagrodzenie 10.92 brutto/h
  • cotygodniowe wynagrodzenie wprost a Twoje konto
  • ubezpieczenie zdrowotne w razie koniecznosci
  • prace w niepelnym wymiarze godzin idealna dla matek lub osob szukajacych dodatkowej pracy

Jezeli jestes zainteresowany, wyslij CV na adres venlo@wiertz.com lub zadzwon 077-352 5173!

Miejsce

Venlo

Ilość godzin w tygodniu

40 godzin(-y)

Godziny pracy

dagdienst

Wynagrodzenie

€ 11,- za każdy uur

Kontakt

Imke van den Munckhof
Adres email: i.vandenmunckhof@wiertz.com
Numer telefonu: +31 77 3525173

Ciekawe:

Potwierdzenie złożenia wniosku

Chcesz się ubiegać o pracę na stanowisku Pracownik do uprawy warzyw – Venlo .

Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem, korzystając z podanych danych kontaktowych. Jeśli te dane nie są poprawne, prosimy o ich zmianę na swoim koncie.

Twoje zgłoszenie jest w trakcie wysyłania. Może to potrwać kilka sekund.

Zgłosiłeś się!

Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.