Pracownik produkcji

Venlo38 godzin(-y)10,55 brutto na godzin

Informacje o stanowisku pracy

Szukasz pracy w okolicach Venlo? Jestes zmotywowany/a, szukasz pracy na pelen etat nie zwlekaj wyslij nam swoje CV lub zadzwon!

Wymagania

Opis stanowiska:

Pakowanie i sortowanie borowki amerykanskiej przy maszynach produkcyjnych. Praca na pelen etat od poniedzialku do soboty. Temperatura ok.9 stopni.

Oferujemy:

  • tygodniowe wyplaty
  • zakwaterowanie

Miejsce

Venlo

Ilość godzin w tygodniu

38 godzin(-y)

Godziny pracy

7.00-16.00/17:00

Wynagrodzenie

10,55 € brutto na godzin

Kontakt

Astrid Houtappels – Adriaanse
Adres email: a.houtappels@wiertz.com
Numer telefonu: 06-24965992

Ciekawe:

Potwierdzenie złożenia wniosku

Chcesz się ubiegać o pracę na stanowisku Pracownik produkcji – Venlo .

Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem, korzystając z podanych danych kontaktowych. Jeśli te dane nie są poprawne, prosimy o ich zmianę na swoim koncie.

Twoje zgłoszenie jest w trakcie wysyłania. Może to potrwać kilka sekund.

Zgłosiłeś się!

Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.