Samsung (pracownik magazynu) HOLANDIA

Wroclaw40.00 godzin(-y)mbo11.03 uur

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników magazynu do pracy z elektronika oraz drobnym RTV i AGD marki Samsung w Born.
Pracownik skanuje, sprawdza i porzadkuje towary oraz rejestruje je w systemie. Twoje codzienne obowiazki beda polegaly na przygotowywaniu zamówien, etykietowaniu, rozpakowywaniu, mierzeniu i uszczelnianiu i przygotowaniu do wysylki. Bedziesz pracowac w stalym zespole w ultranowoczesnym srodowisku logistycznym.
Praca w systemie dwuzmianowym:
· 06:00 - 15:00
· 15:00 - 24:00

Wymagania

Wymagania:
· Dyspozycyjnoscc 5 dni w tygodniu
· znajomosc jezyka angielskiego min. A2
· Dyspozycyjnosc w planowaniu na nadgodziny lub w soboty
· prawo jazdy - kat.B (w przypadku par lub grup - 1 osoba na 2 musi posiadac prawo jazdy)
Oferujemy:
· Prace na pelen etat (40 godzin)
· Wynagrodzenie poczatkowe w wysokosci 11,03 € brutto/godzina
· Dodatki zmianowe:
o 30% - 18:00-6:00
o 50% - sobota
· darmowy transport lub zwrot kosztów transportu (0.19 € /km max. 30km)

Miejsce

Wroclaw

Ilość godzin w tygodniu

40.00 godzin(-y)

Wynagrodzenie

11.03 uur

Ciekawe:

Potwierdzenie złożenia wniosku

Chcesz się ubiegać o pracę na stanowisku Samsung (pracownik magazynu) HOLANDIA – Wroclaw .

Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem, korzystając z podanych danych kontaktowych. Jeśli te dane nie są poprawne, prosimy o ich zmianę na swoim koncie.

Twoje zgłoszenie jest w trakcie wysyłania. Może to potrwać kilka sekund.

Zgłosiłeś się!

Potwierdzenie złożenia wniosku otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.